Exercitii complexe, încheiate cu succes, timp rapid de executie, atenta supraveghere și monitorizare din partea cadrelor didactice și a personalului administrativ au avut loc astăzi, 7.12.2023.
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-07-at-20.11.19-1-1024x768.jpeg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-07-at-20.11.19-2-498x1024.jpeg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-07-at-20.11.19-3-498x1024.jpeg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-07-at-20.11.19-1024x768.jpeg)
Exercitii complexe, încheiate cu succes, timp rapid de executie, atenta supraveghere și monitorizare din partea cadrelor didactice și a personalului administrativ au avut loc astăzi, 7.12.2023.
No responses yet