Să șlefuiești sufletul și mintea unui copil reprezintă, cu certitudine, cel mai frumos dar pe care un om al școlii îl poate primi.Să te îngrijești ca acești copii să aibă cele necesare este dovada dedicării, începutul unei reușite.
Cu aceste gânduri și cu mulțumirea că ceea ce a proiectat începe să se materializeze, echipa implicată în PNRAS a dăruit astăzi elevilor din grupul-țintă ghiozdane echipate complet, care vor facilita derularea activităților din cadrul proiectului și le vor face mai plăcute. Caiete, cărți, culegeri, instrumente de scris și multe alte obiecte necesare în procesul educativ au sădit zâmbete pe chipul elevilor școlii noastre, care abia așteaptă să le folosească.

Category
Tags

No responses yet

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *