Astăzi, 24 mai 2024, elevii Școlii Gimnaziale „Spiru Haret” Medgidia au participat împreună cu doamnele învățătoare, diriginții și invitații din cadrul Politiei Municipiului Medgidia- Biroul Siguranță Rutiera și Biroul Ordine și Siguranță Publica: agent Stoienică Sorin – Petre, Agent Stamate Lucian si Agent Udrea Andrei, la activitatea impusă de Planul Teritorial Cadru de Acțiune pentru creșterea gradului de siguranță a elevilor și a personalului didactic și respectarea normelor rutiere în zonele adiacente unităților de invățământ pe raza județului Constanța în anul școlar 2023- 2024.
Mulțumim Poliției Municipiului Medgidia pentru sprijinul acordat!
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-24-at-13.08.51-1024x768.jpeg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-24-at-13.08.52-1-1024x768.jpeg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-24-at-13.08.52-2-1024x768.jpeg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-24-at-13.08.52-3-1024x768.jpeg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-24-at-13.08.52-4-1024x768.jpeg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-24-at-13.08.52-5-1024x768.jpeg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-24-at-13.08.52-6-1024x768.jpeg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-24-at-13.08.52-7-1024x768.jpeg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-24-at-13.08.52-8-1024x768.jpeg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-24-at-13.08.52-9-1024x768.jpeg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-24-at-13.08.52-10-1024x768.jpeg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-24-at-13.08.52-1024x768.jpeg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-24-at-13.08.53-1-1024x768.jpeg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-24-at-13.08.53-2-1024x768.jpeg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-24-at-13.08.53-1024x768.jpeg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-24-at-17.39.32-1-1024x768.jpeg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-24-at-17.39.32-1024x768.jpeg)
No responses yet