Ȋn baza Acordului de Parteneriat, încheiat între Mitropolia Moldovei şi Bucovinei, Patriarhia Romȃnă, Primăria Municipiului Medgidia, Şcoala Gimnazială „Spiru Haret” Medgidia şi Parohia „Sfinṭii Apostoli Petru şi Pavel” Medgidia, s-a desfăşurat proiectul „Alege Şcoala, consolidează familia!”. Perioada desfăşurării proiectului a fost mai 2021 – decembrie 2023, activităṭile educaṭionale fiind susṭinute de prof. Păvăleanu Alina – Magdalena, în calitate de pedagog social.
Obiectivul acordului de parteneriat a fost colaborarea părṭilor în vederea implementării activităṭilor desfăşurate în cadrul proiectului POCU/784/6/24/136851 – „Alege Şcoala, consolidează familia!”.
Festivitatea de încheiere a proiectelor „Alege Școala!” a avut loc la Iași, în data de 08.12.2023, în Sala Iustin Moisescu din cadrul Ansamblului Mitropolitan Iași.
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/162854.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/163010.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/163017.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/163019.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/163020.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/163023.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/169696.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/169699.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/170001.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/176853.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/176854.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/176855.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/183168.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/195954.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/195957.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/198068.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/198075.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/198077.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/198086.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/200375.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/200377.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/200382.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/200385.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/200392.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/205145.jpg)
![](https://scoalaspiruharetmedgidia.ro/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20230623_091313-768x1024.jpg)
No responses yet